Skoč na obsah Skoč na menu


BRAZ - dřevoobráběcí stroje a zařízení

Nesting K

 

nestingk.jpg

Nestingové CNC centrum vybaveno drážkovaným pracovním stolem pro nestingové operace s vysokou produktivitou.

Využívá Matrix stůl pro blokování a odblokování panelů různých tvarů. Vyznačuje se vysokou flexibilitou díky maximální možnosti konfigurace stroje podle specifických potřeb jednotlivých výrobních firem. Stejně si zákazník může vybrat ze čtyř modelových variant podle požadovaných pracovních rozměrů stroje od rozměru v ose Y 1250 do 2100 mm a X osa od 2500 do 3800 mm.

Mostová konstrukce pro pohyb operační jednotky zaručuje dokonalou preciznost polohování se zachováním 100% pravoúhlosti.

Celý pracovní stůl pracuje ve 4 nezávislých pracovních zónách pro zvýšení jeho produktivity případným kyvadlovým nakládáním opracovaných dílců nebo opracování velkého formátu současně na všech pracovních polích. Uchycení a uvolnění panelu je prováděno přes kontrolní pedál a může být i v kombinaci s automatickým nakládacím a vykládacím dopravníkovým zařízením, který současně čistí pracovní stůl od prachu a jiných nečistot prostřednictvím výkonného odsávacího zařízení a tak automaticky připraví stroj na naložení dalšího panelu na opracování.

Stroj může být vybaven 10 místním statickým zásobníkem nástrojem ISO 30 pro automatickou výměnu v elektrovřeteně. Také si zákazníci mohou vybrat vrtací hlavu pro vertikální vrtací operace s nezávislými vřeteny, nebo automatické zařízení pro měření délky nástroje.

Samozřejmostí je i softwarové vybavení stroje balíkem s automatickou optimalizací uložení komponent, které mají být vyrobeny z jednoho panelu.

DSCN0177_SPINTORE_ELABORATO.jpg