Skoč na obsah Skoč na menu


BRAZ - dřevoobráběcí stroje a zařízení

Project 375

 

Project-375-New.jpg

Model Project 375 je 5- osé obráběcí centrum s portálovou strukturou v perfektní kombinaci flexibility 5-osé birotační operační jednotky s tuhostí a odolností mostové struktury, která umožňují využití tohoto stroje pro nábytek, dveře, profilované dveře, rámy a dekorativní prvky, prvky pro okna a schody.

Přichází se standardním vybavením včetně vysokorychlostního elektro-vřetena a vrtací hlavy s nezávislými vřeteny a integrovaným pilovým kotoučem pro rychlé ukončení různých typů výroby.

Posuv v ose X
Zaručuje vysokou preciznost posuvů na X ose. Typ mostové konstrukce se pohybuje pomocí dvou "ozubnice - pastorek" systémů. Každý systém je napojen na jeden motor (portálová osa). Ozubnice se základem a zuby jsou vyrobeny z tvrzené a kalené oceli. Dva pastorky s ozubením jsou kalené a integrované do dvou epicycloidal redukčních převodovek s vysokou přesností.
Pastorky jsou neustále promazávány a aplikují lubrikační film na zuby ozubnice pro zaručení dlouhodobé životnosti a přesnosti.

Posuv v ose Y
Pohyb v ose Y je prováděn pomocí ozubnice a pastorku. Ozubnice se základem a zuby jsou vyrobeny z tvrzené a kalené oceli. Pastorek s ozubením je kalený a integrovaný do epicycloidal redukční převodovky s vysokou přesností. Pastorky jsou neustále promazávány a aplikují lubrikační film na zuby ozubnice pro zaručení dlouhodobé životnosti a přesnosti.

Posuv v ose Z
Pohyb v ose Z s vysokou přesností na předpjatém vodícím šroubu. Předpětí zaručuje úplnou absenci vůle pro vysokou přesnost polohování. NC kontrola akcelerace spolu s vysokou tuhostí konstrukce umožňují rychlý zdvih bez vibrací.

 

CNC obráběcí centrum Project 375/375 L


pracovní pole v ose X/Y

3220-5170/1750 mm

max. tloušťka obrobku

200 mm

max. rychlost v ose X,Y,Z

80/80/25 m/min

Počet vertikálních vřeten

13

Počet horizontálních vřeten v ose X,Y

2-2/1-1

Otáčky vřetena

1.000/24.000 ot./min

Motor vřetena

12 kW