Skoč na obsah Skoč na menu


BRAZ - dřevoobráběcí stroje a zařízení

Project 475

 

5 osový CNC obráběcí stroj Project 475 s otevřenou strukturou a posun osy X je prostřednictvím "ozubnice s pastorkem". Ozubnice s broušenými a stoupajícími zuby, vyrobená z tvrdé, temperované oceli, temperovaný pastorek s broušenými zuby, pastorek je integrován do EPICYCOIDAL redukční vysoce přesné převodovky. Jeden plstěný pastorek je připojen k ocelovému pastorku - je konstantně mazaný a aplikuje nános maziva na zub ozubnice, což garantuje dlouhou živostnost a přesnost.

Všechny posuny jsou s lineárním vedením s předinstalovanými lineárními ložisky s dvojitým těsněním zamezujícím prachovému znečištění vnitřku ložisek. Tento systém zaručuje neomezenou a trvalou životnost bez nutnosti údržby.

Pracovní stůl rozdělen ve dvou zónách A a B, zatímco stroj pracuje v jedné zóně může obsluha nakládat kus v pásmu druhé zóny.

Stroj je dodáván s kartou Ethernet požadovaný pro připojení k Internetu pro TELEASSISTANCE ON LINE. Telematické připojení Masterwood LINE HOT umožňuje, aby dálkové intervence měly okamžité řešení. Takto se řeší případné programovací problémy týkající se systémů operativních a hardwarových konfigurací, počítačové programy a jejich updatování, čímž se snižují náklady produkce zastavením stroje.

475.jpg

 

Project 475
pracovní pole v ose X 3220-5170 mm
pracovní pole v ose Y 2000 mm
max. tloušťka obrobku 200 mm
max. rychlost X-Y-Z 80 - 80 - 25 m/min

počet vertikálních vřeten

13
počet horizontálních vřeten 2+2 / 1+1
kotoučová pila ø 125 mm
frézovací jednotka 1.000 - 24.000 ot./min.
výkon elektrovřetena
12 KW