BRAZ - dřevoobráběcí stroje a zařízení

CNC vrtací a frézovací stroj POINT K2 920

 

Jedná se o jedinečný stroj typu "all-in-one" (vše v jednom) s revolučními systémy DDT System a Bar Nesting®, které umožňují kompletní obrábění na 5 stranách dílce včetně řezání. Jedná se o automatický vyvrtávací stroj s průchozím vrtáním zespodu a automatickým návratem kusu k operátorovi a pracovní plochou (osa Y) 920 mm.

K2 920 se liší od ostatních kompaktních CNC na trhu, protože většina operací nevyžaduje žádné nastavení času využitím unikátního D-D-T (Double dynamic transport). Tento registrovaný systém se skládá ze dvou kleštin, které nepřetržitě drží materiál na místě během různých operací. Toto také umožňuje specializovaný software pro optimalizaci pracovních cyklů - jako nesting, ale s výhodou, že je možné vyvrtat vodorovné otvory bez nutnosti demontáže obrobku pro další operaci, což je hlavní nevýhoda v systémech Nesting.

 

K2 920 dokáže formátovat dílce a vytvářet konstrukční otvory v horizontálním a vertikálním směru z jednoho pásu aglomerovaného materiálu. V standardní výbavě je osazený 9 vertikálními vrtacími vřeteny, 8 horizontálními vřeteny v osách X a Y, jednotkou pilového kotouče ø 100 mm pro funkci drážkování a samozřejmě výkonným 3,3 kW frézovacím elektrovřetenem.

K2 920 je ideální řešení pro malé a střední firmy s omezeným rozpočtem a omezenou skladovací kapacitou, stejně jako pro velké společnosti, které potřebují snížit náklady typické pro velké CNC stroje. Díky malé velikosti můžete ušetřit cenný prostor ve vaší společnosti a vytvořit lepší pracovní podmínky.

Vrtací hlava:

Počet nezávislých vertikálnych vřeten : n° 9

Počet horizontálních vřeten na ose X :  n° (2+2)

Počet horizontálních vřeten na ose Y :  n° (2+2)

N°1 pilová jednotka (průměr 100 mm)

N°1 Elektrovřeteno 3,3 kw (24000 ot/min)

Technické údaje:

Max. rozměr dílce: X bez limitu, Y 920 mm, Z 50 mm

Min.  rozměr dílce: X 270/400 *, Y 185 (70 op), Z 4 mm (* 270mm s limitem)

Max hmotnost dílce: 80 Kg – Rotační rychlost vřeten : 3500 ot/min – Posuvná rychlost dílce : 25m/min

Tlak vzduchu : 7 bar – Maximální spotřeba vzduchu: 60 nlt/min – Průměr odsávacího hrdla  2x průměr 100mm + 1x průměr. 50 mm

Max. vertikální hloubka vrtání : 45 mm - Max. vertikální průměr nástroje 35mm - Max. horizontální průměr nástroje 12mm

Výkon motoru : 1,7 kw – Odsávací rychlost vzduchu 30 mt./sec.

CE standardy

VIDEO