BRAZ - dřevoobráběcí stroje a zařízení

Úvod / Stroje a zařízení / Olepovačka FAST / FAST 200-23zdieľať

FAST 200-23

 

fast_f200_23.jpg

Olepovačka z výrobní série FAST s modelovým označením F200 – 23 je jednostranná olepovačka hran pro olepování a opracování dílců s rovnými hranami s použitím různých hranovacích materiálů jako PVC, ABS, melaminu, dýhy a nákližků v pásech nebo kotoučích. Tento model se vyznačuje kvalitním provedením jednotlivých jednotek osazenými multiprofilovými nástroji pro snadné nastavování stroje při změnách jednotlivých typů hran. Pevná ocelová konstukce činí z tohoto zařízení kompaktní robustní stroj, který zajišťuje perfektní opracování hrany v součinnosti s jednotlivými jednotkami stroje ovládanými přes ovládací panel umístěný ve velmi vhodné a funkční poloze s barevnou dotykovou obrazovkou. Od modelů F600-23 a F650-23 PLUS se liší ve vybavení a to absencí jednotky plošné a rádiusové cidliny a rondomatu (rožkovače), pro zákazníky s poptávkou na stroj i s tímto vybavením proto nabízíme modeli F650-23 PLUS, F 600-23 nebo M 400-23 s "plným" technickým vybavením.

Velké průzory s vnitřním osvětlením umožňují vynikající pohled do vnitřních částí stroje.

• Ideální pro průmyslové nebo řemeslné využití.

• Nastavitelná rychlost do 10 m / min.

• Rychlý start 6 ÷ 8 minut.

• Kapacita lepidlového zásobníku: 1 Kg

• Automatické nastavení obráběcích jednotek

• Motor kapovací jednotky se dvěma kotouči a automatickým naklápěním 0 ° ÷ 1 ° je napájený z vysokofrekvenčního měniče 200 Hz.

Pro dosažení nejvyššího stupně opracování stroj obsahuje technologická vybavení jako jsou držák hrany, systém separační směsi, předfrézy s rozdílným směrem otáčení pro dokonalejší opracování, infračervený ohřev, přítlačná jednotka, nůžky, úhlově nastavitelná kapovací jednotka, hrubá fréza a různé další doplňky podle výběru zákazníka.

 

Fast_2020.PDF