BRAZ - dřevoobráběcí stroje a zařízení

FAST 650-23 PLUS

 

fast_f650-1.jpg

Olepovačka z výrobní série FAST s modelovým označením F650 - 23 PLUS je jednostranná olepovačka hran pro olepování a opracování dílců s rovnými hranami s použitím různých hranovacích materiálů jako PVC, ABS, melaminu, dýhy a nákližků v pásech nebo kotoučích. Vyznačuje se "plným" technickým vybavením nabízeným v olepovačkách hran na celosvětovém trhu a může být vybavena různým stupněm automatizace od manuálního až po úplné automatické ovládání pomocí servomotorů, která umožňuje zákazníkovi vybrat si stroj podle vlastních výrobních potřeb. Pevná ocelová konstukce činí z tohoto zařízení kompaktní robustní stroj, který zajišťuje perfektní opracování hrany v součinnosti s jednotlivými jednotkami stroje ovládanými přes ovládací panel umístěný ve velmi vhodné a funkční poloze s barevnou dotykovou obrazovkou.

Společnost Fravol poskytuje možnost vybavení svých strojů i v kombinaci klasického olepování se systémem Fusion na bezespárové olepování hran pomocí horkého vzduchu.

 

 

• Velké průzory s vnitřním osvětlením umožňují vynikající pohled do vnitřníchch častí stroje.

• Ideální pro průmyslové nebo řemeslné využití.

• Nastavitelná rychlost do 16 m / min.

• Rychlý start 6 ÷ 8 minut.

• Kapacita lepidlového zásobníku: 1 Kg

• Automatické nastavení obráběcích jednotek

• Motor kapovací jednotky se dvěma kotouči a automatickým naklápěním 0 ° ÷ 1 ° je napájený z vysokofrekvenčního měniče 200 Hz.

Pro dosažení nejvyššího stupně opracování stroj obsahuje technologická vybavení jako jsou držák hrany, systém separační směsi, předfrézy s rozdílným směrem otáčení pro dokonalejší opracování, infračervený ohřev, přítlačná jednotka, nůžky, úhlově nastavitelná kapovací jednotka, hrubá fréza, jemná fréza, rondomat, profilové cidliny, antiadhezivní jednotka, škrabka lepidla, kartáče, fén a různé další doplňky podle výběru zákazníka.

 

Schugoma systém

Pro zákazníky, kteří hledají způsob doplnění svých už zakoupených olepovaček technologií bezspárového olepování tu máme jedinečné řešení. Patentovaný systém od německé společnosti Schugoma, který je možný umístit v každém existujícím stroji na olepování hran.

FAST 650-23 PLUS

tloušťka dílce

10 – 60 mm

min. délka / šířka dílce

140 / 60 mm

tloušťka hrany

0,4 – 8 mm

šířka hrany

12 – 63 mm

rychlost posuvu

12 - 16  m/min

 

Fast_2020.PDF