BRAZ - dřevoobráběcí stroje a zařízení

SMART 600-23 PLUS

 

smart_s600_23_plus.jpg

Model Smart 600-23 PLUS disponuje kompaktním designem, silnější a tužší konstrukcí. Načítání je možné přes analogový ukazatel polohy a široké otvory spolu s vnitřním osvětlením umožňují vynikající pohled do vnitřních částí. Díky svému důmyslnému provedení je tento stroj vhodný pro olepování a opracování dílců s rovnými hranami s použitím různých hranovacích materiálů jako PVC, ABS, melaminu, dýhy a nákližků v pásech nebo kotoučích s použitím všech typů lepidel včetně PUR. A to vše díky patentovanému zásobníku lepidla s teflonovou povrchovou úpravou a 3 kg kapacitou. Společnost Fravol poskytuje možnost vybavení svých strojů i v kombinaci klasického olepování se systémem Fusion na bezespárové olepování hran pomocí horkého vzduchu. Všechny jednotky se nastavují automaticky z 8,4"/ 12"  barevné dotykové PLC obrazovky pomocí servomotorů.

Model Smart umíme vybavit jednotkami a jejich stupněm automatizace přímo na přání každého zákazníka.

Velké průzory s vnitřním osvětlením umožňují vynikající pohled do vnitřních častí stroje.

• Ideální pro průmyslové nebo řemeslné využití.

• Nastavitelná rychlost do 10 - 20 m / min.

• Rychlý start 6 ÷ 8 minut.

• Kapacita lepidlového zásobníku: 3 Kg

• Tloušťka opracovaného dílce 10 - 80 mm

• Možnost lepení masívních nákližků až do 12 mm

• Automatické nastavení obráběcích jednotek

• Motor kapovací jednotky se dvěma kotouči a automatickým naklápěním 0 ° ÷ 15 ° je napájený z vysokofrekvenčního měniče  200 Hz.

• Patentovaná jednotka rožkovače Syncro s multiprofilovým nástrojem

Pro dosažení nejvyššího stupně opracování stroj obsahuje technologická vybavení jako jsou držák hrany, systém separační směsi, předfrézy s rozdílným směrem otáčení pro dokonalejší opracování, infračervený ohřev, přítlačná jednotka, nůžky, úhlově nastavitelná kapovací jednotka, hrubá fréza, jemná fréza, rondomat, profilové cidliny, antiadhezivní jednotka, škrabka lepidla, kartáče, fén a různé další doplňky dle výběru zákazníka.

Schugoma systém

Pro zákazníky, kteří hledají způsob doplnění svých již zakoupených olepovaček technologií bezespárové olepování tu máme jedinečné řešení. Patentovaný systém od německé společnosti Schugoma, který je možný umístit v každém existujícím stroji na olepování hran.

 

Depliant_SMART_PLUSS_ed-05-2018.pdf