BRAZ - dřevoobráběcí stroje a zařízení

Optimik

 

kr-optimik.png

Optimik®

OPTIMIK je určen pro zákazníky, kteří potřebují nastříhat nebo rozřezat dřevotřískové desky, eurohranoly, ocelové plechy, hliníkové profily, polykarbonátové desky, tabule skla nebo jiné plošné a délkové materiály. Pomocí programu OPTIMIK můžete ušetřit velké množství času a peněz. Díky schopnosti rychlého výpočtu nářezových plánů a využívání odřezků z předešlých zakázek Vám pomůže efektivněji využívat Váš čas i prostředky. OPTIMIK obsahuje hned několik základních modulů, které byly vytvořeny pro co nejjednodušší ovládání a Vaši maximální spokojenost.

Program nabízí skladovou evidenci, tvorbu faktur, nabídkových listů, příjemek a výdejek, evidenci obchodních partnerů, zakázek a výrobků, uživatelskou editaci tiskových sestav s možností tisku čárových kódů, importy a exporty dat, možnost více uživatelského přístupu atd. OPTIMIK umožňuje import dat z grafického softwaru na návrh interiérů.

V případě speciální poptávky pro software na obrábění kovu a kamene, nebo nástrojárna jsme schopni flexibilně splnit všechny Vaše požadavky.