BRAZ - dřevoobráběcí stroje a zařízení

SMART 650-23 PLUS

 

smart_s650_23_plus.jpg

Model Smart 650-23 PLUS disponuje kompaktním designem, silnější a tužší konstrukcí. Načítání je možné přes analogový ukazatel polohy a široké otvory spolu s vnitřním osvětlením umožňují vynikající pohled do vnitřních částí. Díky svému důmyslnému provedení je tento stroj vhodný pro olepování a opracování dílců s rovnými hranami s použitím různých hranovacích materiálů jako PVC, ABS, melaminu, dýhy a nákližků v pásech nebo kotoučích s použitím všech typů lepidel včetně PUR. A to vše díky patentovanému zásobníku lepidla s teflonovou povrchovou úpravou a 3 kg kapacitou. Společnost Fravol poskytuje možnost vybavení svých strojů i v kombinaci klasického olepování se systémem Fusion na bezespárové olepování hran pomocí horkého vzduchu. Všechny jednotky se nastavují automaticky z 8,4"/ 12"  barevné dotykové PLC obrazovky pomocí servomotorů.

 

Ideální pro průmyslové nebo řemeslné využití.

• Nastavitelná rychlost do 10 - 20 m / min.

• Rychlý start 6 ÷ 8 minut.

• Kapacita lepidlového zásobníku: 3 Kg

• Tloušťka opracovaného dílce 10 - 80 mm

• Možnost lepení masívních nákližků až do 12 mm

• Automatické nastavení obráběcích jednotek

• Motor kapovací jednotky se dvěma kotouči a automatickým naklápěním 0 ° ÷ 15 ° je napájený z vysokofrekvenčního měniče 200 Hz.

Pro dosažení nejvyššího stupně opracování stroj obsahuje technologická vybavení jako jsou držák hrany, systém separační směsi, předfrézy s rozdílným směrem otáčení pro dokonalejší opracování, infračervený ohřev, přítlačná jednotka, nůžky, úhlově nastavitelná kapovací jednotka, hrubá fréza, jemná fréza, profilové cidliny, antiadhezivní jednotka, škrabka lepidla, kartáče, fén a různé další doplňky dle výběru zákazníka.

Depliant_SMART_PLUSS_ed-05-2018.pdf