BRAZ - dřevoobráběcí stroje a zařízení

CNC frézovací a vrtací stroj K2 920

 

Jedná se o jedinečný stroj typu "all-in-one" (vše v jednom) s revolučními systémy DDT System a Bar Nesting®, které umožňují kompletní obrábění na 5 stranách dílce včetně řezání. Jedná se o automatický vyvrtávací stroj s průchozím vrtáním zespodu a automatickým návratem kusu k operátorovi a pracovní plochou (osa Y) 920 mm.

K2 920 se liší od ostatních kompaktních CNC na trhu, protože většina operací nevyžaduje žádné nastavení času využitím unikátního D-D-T (Double dynamic transport). Tento registrovaný systém se skládá ze dvou kleštin, které nepřetržitě drží materiál na místě během různých operací. Toto také umožňuje specializovaný software pro optimalizaci pracovních cyklů - jako nesting, ale s výhodou, že je možné vyvrtat vodorovné otvory bez nutnosti demontáže obrobku pro další operaci, což je hlavní nevýhoda v systémech Nesting.

K2 920 dokáže formátovat dílce a vytvářet konstrukční otvory v horizontálním a vertikálním směru z jednoho pásu aglomerovaného materiálu. V standardní výbavě je osazený 9 vertikálními vrtacími vřeteny, 6 horizontálními vřeteny v osách X a Y, jednotkou pilového kotouče ø 100 mm pro funkci drážkování a samozřejmě výkonným 3,3 kW frézovacím elektrovřetenem.

K2 920 je ideální řešení pro malé a střední firmy s omezeným rozpočtem a omezenou skladovací kapacitou, stejně jako pro velké společnosti, které potřebují snížit náklady typické pro velké CNC stroje. Díky malé velikosti můžete ušetřit cenný prostor ve vaší společnosti a vytvořit lepší pracovní podmínky.